KONST / Litografier / Färglitografi 13693741
nr 1369 3741
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 458/500. Motivet: 30x44cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:02:24
20/12 15:12:52
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson